Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Wyszukiwarka

Znaleziono 3457 wyników
Akumulator
Samochodowe źródło energii elektrycznej (bateria) dostarczające energii rozruchowej do uruchomienia silnika oraz służące do podtrzymywania funkcjonowania aktywnych odbiorników prądu w samochodzie (radio, światła, lampki), w czasie gdy silnik jest zgaszony i prądnica (czyli alternator) nie generuje energii elektrycznej. Współczesne akumulatory to urządzenia bezobsługowe, które nie wymagają uzupełniania elektrolitu. Źródłem energii w akumulatorze są reakcje chemiczne zachodzące w elektrolicie. Najczęściej spotykane akumulatory to a. ołowiowe (kwasowe, w których płyty wykonano z ołowiu, a elektrolitem jest wodny roztwór kwasu siarkowego) lub zasadowe (płyty żelazowo - niklowe lub kadmowo - niklowe, elektrolit zasadowy). Pojemność akumulatora mierzy się w amperogodzinach (np.; akumulator o pojemności 60 Ah jest w stanie dostarczać do obwodu elektrycznego prąd o natężeniu 6 A przez czas 10 h).
Autorentgen
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/ Sprawdź zgłoszone przez innych kierowców słabe punkty interesującego Cię auta, albo zgłoś znany Tobie słaby punkt i pomóż innym kierowcom kupić używane auto.
Publikacje
https://www.autocentrum.pl/publikacje/ Publikacje z kategorii; Wydarzenia; Opony; Prezentacje; Naszym zdaniem; Kultowe wozy; Auta luksusowe; Porównania aut; Technika; Historia marek; Badania, raporty i analizy; Sport; Biznes.
Filmy
https://www.autocentrum.pl/filmy/ Oglądaj nasze nagrania - ekscytujące wideotesty oraz praktyczne porady. Zobacz również najnowsze samochody prezentujące swoje możliwości (nie tylko w reklamach!).
Testy zderzeniowe
https://www.autocentrum.pl/euroncap/ Wyniki testów zderzenowych EuroNCAP.
Wybrane wyniki:

AUTOCENTRUM.PL S.A.